Sigarayı bırakın, sağlığınızı kurtarın

Hipnoz ile 2 seansta tütün/elektronik sigara bağımlılığından kurtulun

Bravo ! Sigarayı bırakmak için doğru kararı verdiniz

🌟 Akciğerleriniz kendilerini zehirli dumandan arındırırken canlandırıcı enerjiyi hissedeceksiniz.  Yorgunluğunuzu unutun ve her günü en iyi şekilde değerlendirmek için yeni bulduğunuz canlılığı kucaklayın.

🌬️ Sigara dumanı olmadan özgürce nefes alın, derin ve eşit nefes almayı yeniden kazanın. Temiz hava ciğerlerinizi doldurarak size hafiflik ve berraklık hissi verir.

❤️ Vücudunuz bu cesur kararınız için size her gün teşekkür edecek. Daha sağlıklı akciğerler, daha güçlü bir kalp, parlayan bir cilt – sağlığınızın her yönü iyileşiyor, hayatı dolu dolu ve sınırsız yaşamanızı sağlar.

Ücretsiz 20 dakikalık bir bilgi öngörüşmesi için burayı tıklayın

Bir kaç rakam :

– 2022’de, Fransa’da, 18-75 yaş arası kişilerin %31,8’i sigara içtiğini beyan edip %24,5’i günlük olarak sigara içmektedir. Erkekler hala kadınlardan daha fazla sigara içmeye devam etmektedir (%27,4 günlük sigara içme oranı, kadınlarda %21,7) *.
– Fransa Halk Sağlığı Barometresi 2021 verilerine göre, günlük sigara içenlerin %59,3’ü sigarayı bırakmak istediklerini belirtmiş, %26,4’ü önümüzdeki 6 ay içinde bırakma niyetinde olduklarını, ve %30,3’ü son 12 ay içinde en az bir haftalık bir bırakma denemesi yapmıştır. Sigara içen erkekler, sigara içen kadınlardan daha fazla sigarayı bırakmak istemektedir (%61,7 erkekler, %56,5 kadınlar *) (* : kaynak :  https://www.drogues.gouv.fr ).
– Sigara karşı mücadele dernekler federasyonuna göre, Fransa’da sigara içen ortalama olarak ayda 207 € harcar… yani yılda 2484 €.
– Sigara Fransa’da yılda 75.000’den fazla ölüme neden olmaktadır.

Kesin karar : sigaraya veda etmeniz gerek.

💪 Sağlık ve refahınız için hayati önem.

☠️ Sigara ve elektronik sigara sağlığınızı ciddi şekilde tehdit eder, kalp-damar ve solunum yolu hastalıklarına yol açabilir ve kanser riskini artırabilir.

🚭 Her nikotin nefesi, zararlı maddeler içerir ve yaşam beklentisini azaltır.

🌿 Sağlığınızı korumak için sigaradan ve elektronik sigaradan uzak durmalı, sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmelisiniz.

💶 Ve her ay harcadığınız para miktarı. Bu size yılda kaça mal olduğunu hesapladınız mı?

Ücretsiz 20 dakikalık bir bilgi öngörüşmesi için burayı tıklayın

« Tütün ürünleri ve elektronik nikotin inhalatörleri sağlık riskleri taşımaktadır. En güvenli yaklaşım ikisini de kullanmamaktır ».

Dünya Sağlık Örgütü.

Sigarayı veya elektronik sigarayı bırakmak için hipnoz nasıl yardımcı olabilir?

🌀 Hipnoz, bilinçaltınızı doğrudan etkileyerek bağımlılık yaratan alışkanlıklarınıza etkili bir şekilde müdahale eder ve sigarayı bırakmanıza yardımcı olur.

💡 Hipnoz altında, zihniniz olumlu telkinlere daha açık hale gelir ve sigara ile ilgili düşünce ve davranış kalıplarınızda derin bir değişim sağlar.

📊 Birçok araştırma, hipnozun sigarayı bırakmada %75’in üzerinde bir başarı oranıyla önemli ölçüde etkili olduğunu göstermiştir.

🌱 Hipnoz ile zihniniz, daha sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş yapmak için yeniden programlanabilir ve yoksunluk yaşamadan, sigarayla ilişkili kısıtlamalardan ve tehlikelerden sürdürülebilir bir şekilde kurtulabilirsiniz, yoksunluk yaşamadan.

💶 Yapılan maddi tasarruflarla ne yapabileceğinizi hayal edin ? 

Peki ben, size nasıl yardımcı olabilirim ? 

Merhaba, ismim Rabia. Mulhouse yakınlarında kişisel gelişim koçu ve sigarayı bırakma hipnozu uygulayıcısıyım.

🚭 Abim neredeyse ölüyordu. Kayınpederimin neredeyse bacağını kaybediyordu. İki büyük sigara içicisi.

Doktorlar açıkça belirtti : Ya sigarayı bırakırsınız, ya da öleceksiniz.

⚠️ Bu bağımlılığın sağlığı yok ettiğini fark ettirmek için genellikle « ölüm » gibi etkileyici kelimeler kullanmak gereklidir.

🆘 Bugün, gerçekten bu nikotin zehrinden kurtulmak isteyen kişilere yardımcı olmak için eğitim aldim.

🌀 Bunun için en az iki hipnoz gereklidir. Çoğu zaman bu yeterlidir. Gerektiğinde üçüncü bir seans düşünülebilir.

🇫🇷 – 🇹🇷 – 🇬🇧 Fransızca ve Türkçe olarak Mulhouse yakinlarinda sigarayi bırakmak için hipnoz seansları sunuyorum. Ayrıca akıcı bir şekilde İngilizce konuşuyorum.

🚬 Nikotin tuzaktir, bağımlılık bağlar. 🕊️Hipnoz ile bunlardan kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz 20 dakikalık bir bilgi öngörüşmesi için burayı tıklayın